• Dzień Chłopaka

W klasie chłopcy są w mniejszości i dlatego też dziewczyny zawsze doskonale pamiętają o kolegach w "Dniu Chłopaka". Na lekcji wychowawczej dziewczynki złożyły życzenia i wręczyły drobne upominki. Chłopcy dostali super breloczki ze swoim imieniem oraz lizaki - by było im słodko. To drobne, ale bardzo miłe gesty, które powodują radość i uśmiech na twarzy.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Z ogromną radością ale i lekką niepewnością 1 września przekroczyliśmy drzwi szkoły.

Nie widzieliśmy się prawie pół roku. Czeka nas ogromna zmiana bo 4 klasa to nie tylko nowe przedmioty i nauczyciele ale i wychowawca. Okazało się szybko, że Pani Joanna Czyżowicz nasza nowa wychowawczyni to bardzo sympatyczna i miła nauczycielka. Nazywała nas nawet żabkami :) Od razu poczuliśmy się pewnie i wiedzieliśmy, ze możemy na nią liczyć. Czekała nas też niespodzianka. Zajrzała do nas Pani Maciejewska by oficjalnie przekazać nas pod skrzydła Pani Czyżowicz. Teraz już tylko pozostało spakowac plecaki i ruszyć na spotkanie z nową przygodą jaką jest czwarta klasa.