• Trwa akcja czytelnicza ogłoszona przez bibliotekę szkolną „Bilet powrotny do biblioteki”. Już są pierwsze bilety ze „skasowanymi ikonkami”, czyli przeczytanymi książkami z dziesięciu różnych dziedzin. Każda ikonka symbolizowała inną dziedzinę. Dzisiaj dwie uczennice z klasy 2a Hania Stępniewska i Kasia Kazubska otrzymały dyplomy i nagrody.

Dzień Kropki

15 września nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w obchodach Międzynarodowego Dnia  Kropki - święcie kreatywności, odwagi i zabawy. Inspiracją do zorganizowania tego dnia jest historia małej nieśmiałej dziewczynki Vashti, która nie wierzy we własne możliwości.
          Ta historia opowiedziana w filmie rozpoczęła tegoroczne kreatywne prace uczniów.
          Kropkowe działania  przeprowadzili nauczyciele na wybranych lekcjach, a w czasie przerw dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia w kropkowych okularach, kapeluszach, muszkach, czy wąsach.
          Mamy nadzieję, że za rok również włączymy się w obchody Dnia Kropki, aby podczas dobrej zabawy nasi podopieczni rozwijali swoją kreatywność i odkrywali talenty.

Alina Guzikowska

Inauguracja roku szkolnego 2021/22 rozpocznie się w naszej szkole wg poniższego grafiku:

1. klasy I godz. 9:00 plac apelowy. W przypadku opadów deszczu - w klasach zgodnie z załącznikiem

2. klasy II i III godz. 9:00 w klasach zgodnie z załącznikiem

3. klasy IV-VI godz. 10:00 w klasach zgodnie z załącznikiem