Mały Samorząd Uczniowski
W piątek 11 stycznia odbyło się spotkanie Małego Samorządu Uczniowskiego. Przedstawiciele klas I-III w tajnym głosowaniu wybrali prezydium MSU:

Przewodniczący: Dawid Tomys IIb
                                                           Zastępca: Bartek Wyciszkiewicz  II d
                                                           Sekretarz: Piotr Kempski  III b

28 września członkowie Samorządu Uczniowskiego: Adrianna Krzyśko, Karina Kaczmarek, Magdalena Urbaniak i Martyna Kubas – Romańska opracowały regulamin Szczęśliwego Numerka oraz regulamin dyżurów dla klas IV-VII. Dyżury i szczęśliwy numerek będą funkcjonowały w szkole od października.

Agnieszka Dębska

Wybory do prezydium Samorządu Uczniowskiego

W środę 27 września odbyło się spotkanie Samorządu Uczniowskiego, w którym wzięły udział trójki klasowe. Przedstawiciele klas IV-VII w tajnym głosowaniu wybrali prezydium Samorządu Uczniowskiego.

Oto jego wyniki:
Przewodnicząca – Adrianna Krzyśko klasa VIa
Zastępca - Magdalena Urbaniak klasa VIb
Sekretarz – Karina Kaczmarek klasa VII d
Sekcja porządkowa - Martyna Kubas Romańska klasa Vd
Sekcja Informacyjna - Magdalena Urbaniak klasa VIb
Sekcja rozrywkowa – Natan Zapał klasa VIIa

Od lewej Karina Kaczmarek, Adrianna Krzyśko, Magda Urbaniak

Na spotkaniu omówiono także zadania poszczególnych klas w akcji misyjnej „Pomoc dla Bolowii”, którą zainicjowała w szkole p. Zofia Weres. Odbędzie się ona w dniach 16-18 października.

Agnieszka Dębska, Mirosława Ilnicka