• kwiecień

• Warsztaty programowania Ozobotów

W środę, tj. 26 kwietnia br. uczniowie klas Vb i VIc uczestniczyli w warsztatach programowania Ozobotów.
          Organizatorem warsztatów była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej Soli wraz z firmą Edu-Sense z Lublina.

Joanna Czyżowicz, Elżbieta Matych
          nauczycielki zajęć komputerowych

Zapisy do klasy pierwszej

Informujemy, że od 04.04.2017 r. rozpoczynają się zapisy do klasy pierwszej naszej szkoły.
          Czekamy na Państwa dziecko. Zapewnimy mu profesjonalną opiekę i właściwy proces kształcenia, dostosowany do indywidualnych potrzeb Państwa dziecka.

Julian Michalik

Biblioteka szkolna przekłada termin konkursu czytelniczego „Dziewczynka  z Szóstego Księżyca” dla kl.IV-VI,

z powodu nałożenia się dwóch konkursów ortograficznego i czytelniczego w jednym terminie.

Nowy termin konkursu czytelniczego to  24 kwietnia 2017r., 6 godz. lekcyjna.

„DZIEWCZYNKA Z SZÓSTEGO KSIĘŻYCA T.1”

Regulamin konkursu czytelniczego dla klas IV , V , VI

1. Biblioteka szkolna ogłasza Konkurs Czytelniczy pod hasłem „Dziewczynka z Szóstego Księżyca”.

2. Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności formułowania sądów i ocen na temat przeczytanej książki.

3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przeczytanie książkiMoony Witcher pt. „Dziewczynka z Szóstego Księżyca t.1”.

4. Konkurs rozegrany będzie w dwóch etapach:

Etap I – eliminacje szkolne - test ze znajomości książki, 24 kwietnia 2017 r., 6 lekcja

Etap II – eliminacje międzyszkolne, 13 maja 2017 r.

5. Finaliści konkursu otrzymają nagrody i dyplomy.

Zapraszamy do udziału!

„DUCH STAREJ KAMIENICY”

Regulamin konkursu czytelniczego dla klas II i III

1. Biblioteka szkolna ogłasza Konkurs Czytelniczy pod hasłem „Duch starej kamienicy”.

3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przeczytanie książkiAnny Onichimowskiej  pt. „Duch starej kamienicy”.

4. Konkurs rozegrany będzie w dwóch etapach:

Etap I – eliminacje szkolne - test ze znajomości książki, 8 maja 2017 r.

Etap II – eliminacje międzyszkolne, 25 maja 2017 r.

5. Finaliści konkursu otrzymają nagrody i dyplomy.

Zapraszamy do udziału!